Iets wat afgelopen augustus al was beklonken, hebben we dit weekend een officieel tintje gegeven. Afgelopen zaterdagochtend werden de meiden van de MO-10 iets eerder naar het sportpark gehaald voor een leuke verrassing. Om 8:30 uur in de ochtend stond Sven Kuit, Sport & Beweeg coördinator van Solidoe, hen op te wachten. Hij was speciaal voor de meiden naar de vereniging gekomen om ze de mooie gesponsorde rugtassen te overhandigen en nog even met de blije koppies op de foto te gaan.

Solidoe is inmiddels enkele jaren als sponsor aan Legmeervogels verbonden. Vorige zomer waren ze met de BSO op het sportpark te vinden en we blijven samen bezig om kinderen in Uithoorn te laten sporten op een plezierige manier. “Het is en blijft leuk om met sport en beweging kinderen plezier te laten beleven, en dit zien we ook terug bij Legmeervogels”, aldus Sven Kuit.
Legmeervogels en de MO10 teams bedanken Solidoe Kinderopvang voor de vernieuwde sponsoring en de mooie tassen.
Kinderopvang en de kunst van het opvoeden
Solidoe ziet kinderen als ontdekkingsreizigers. Met hun behoeften, ontwikkelingsniveau en belangstelling vormen ze het uitgangspunt voor het handelen van pedagogisch medewerkers.
Jonge kinderen ontwikkelen zich en leren door spelenderwijs te doen, te ervaren en te beleven. Een kind ontwikkelt kennis en vaardigheden in een min of meer voorspelbare volgorde, maar ieder kind ontwikkelt zich op zijn eigen wijze onder invloed van karakter, temperament, aanleg en omgeving. Solidoe ondersteunt, helpt en bemoedigt ieder kind in deze eigenheid.
