Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
2 feb 20:10 KDO sv 4 (zaal) Legmeervogels 3 (zaal)
5 feb 8:45 SCW JO10-1 Legmeervogels JO10-5
5 feb 8:45 FC Aalsmeer MO11-2 Legmeervogels MO11-1
5 feb 9:00 Legmeervogels JO13-1 Pancratius Rksv JO13-2
5 feb 9:00 Legmeervogels JO13-2 DSOV JO13-1JM
5 feb 9:00 Legmeervogels JO13-3 VVC fc JO13-3
5 feb 9:00 Legmeervogels JO11-2 FC Aalsmeer JO11-2
5 feb 9:00 Legmeervogels JO11-3 FC Aalsmeer MO11-1
5 feb 9:00 Legmeervogels JO11-5 Amstelveen/Heemraad JO11-4
5 feb 9:00 Legmeervogels JO9-1 Victoria JO9-1
5 feb 9:00 Legmeervogels JO8-1 Swift JO8 Blauw
5 feb 9:00 RODA '23 Rksv JO8-3 Legmeervogels JO8-2
5 feb 9:00 Legmeervogels JO7-2 DIO JO7-1
5 feb 9:00 Legmeervogels MO12-2 RODA '23 Rksv MO12-2
5 feb 9:45 DIOS sv. JO10-6 Legmeervogels MO10-1
5 feb 9:45 CSW MO9-1 Legmeervogels MO9-1
5 feb 10:00 Legmeervogels JO9-2 RKDES JO9-1
5 feb 10:00 Legmeervogels JO9-3 Amstelveen/Heemraad JO9-3
5 feb 10:00 Legmeervogels JO9-4 FC Weesp JO9-4
5 feb 10:00 Legmeervogels JO8-3 Hoofddorp s.v. JO8-8
5 feb 10:15 Hoofddorp s.v. JO12-9 Legmeervogels JO12-3
5 feb 10:15 FC Aalsmeer JO11-1 Legmeervogels JO11-1
5 feb 10:15 RKAVIC JO10-6 Legmeervogels JO10-4
5 feb 10:15 FC Aalsmeer JO9-3 Legmeervogels JO9-5
5 feb 10:30 GeuzenMiddenmeer JO16-1 Legmeervogels JO16-2
5 feb 10:30 Legmeervogels JO15-1 Alliance '22 sv. JO15-1
5 feb 10:45 RODA '23 Rksv JO12-3 Legmeervogels JO12-2
5 feb 10:45 RODA '23 Rksv JO11-6 Legmeervogels JO11-4
5 feb 11:00 Legmeervogels JO15-3 DIOS sv. MO16-1
5 feb 11:00 Legmeervogels JO12-1 Kockengen JO12-1
5 feb 11:00 Legmeervogels JO10-1 BSM sv JO10-1
5 feb 11:00 Legmeervogels JO10-2 NFC JO10-1
5 feb 11:00 Legmeervogels JO10-3 Hoofddorp s.v. JO10-7
5 feb 11:00 Legmeervogels MO15-1 AS'80 MO15-2
5 feb 11:00 Legmeervogels MO13-1 RKDES MO13-1
5 feb 11:00 Legmeervogels MO12-1 Pancratius Rksv MO12-1
5 feb 11:30 FC Lisse JO16-1 Legmeervogels JO16-1
5 feb 11:45 Argon JO19-1 Legmeervogels JO19-1
5 feb 11:45 ASC De Volewijckers O23-1 Legmeervogels O23-1
5 feb 11:50 GeuzenMiddenmeer JO14-1 Legmeervogels JO14-2
5 feb 12:00 FC Aalsmeer JO14-1 Legmeervogels JO14-1
5 feb 12:30 Legmeervogels JO17-1 Purmersteijn JO17-1
5 feb 13:00 Legmeervogels JO15-2 Argon JO15-2
5 feb 13:00 Legmeervogels MO19-1 Abcoude fc MO19-1
5 feb 13:00 Legmeervogels O23-3 Ankaraspor FC O23-1
5 feb 13:10 ASC De Volewijckers O23-2 Legmeervogels O23-2
5 feb 14:30 Jodan Boys, de JO18-1 Legmeervogels JO18-1
5 feb 14:45 AMVJ 3 Legmeervogels 3
5 feb 14:45 Victoria JO17-3 Legmeervogels JO17-2
5 feb 15:00 HBC 1 Legmeervogels 1
5 feb 16:30 Amstelveen/Heemraad 3 Legmeervogels 2
6 feb 12:30 FIT avv 9 (zon) Legmeervogels 2 (zon)
6 feb 12:45 AS'80 O23-1 (zon) Legmeervogels O23-1 (zon)
6 feb 14:00 Assendelft 1 (zon) Legmeervogels 1 (zon)
6 feb 14:00 DSS O23-1 (zon) Legmeervogels O23-2 (zon)
6 feb 14:30 Koninklijke HFC JO19-4 (zon) Legmeervogels JO19-1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!