Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
29 jan 8:30 Amstelveen/Heemraad JO9-1 Legmeervogels JO9-2
29 jan 9:00 Legmeervogels JO13-3 NFC JO13-1
29 jan 9:00 Argon JO12-1JM Legmeervogels JO12-1
29 jan 9:00 Legmeervogels JO11-1 Sporting Martinus JO11-5
29 jan 9:00 Legmeervogels JO11-4 Abcoude fc JO11-3
29 jan 9:00 Legmeervogels JO9-1 Waterwijk asc JO9-2
29 jan 9:00 AMVJ JO8-1 Legmeervogels JO8-1
29 jan 9:00 RODA '23 Rksv JO8-4 Legmeervogels JO8-2
29 jan 9:00 Argon JO8-3 Legmeervogels JO8-3
29 jan 9:00 Legmeervogels JO7-1 DIO JO7-1
29 jan 9:00 Legmeervogels MO12-2 Swift MO12-1
29 jan 9:00 Legmeervogels MO10-1 FC Aalsmeer JO10-4
29 jan 9:30 Hertha JO12-1 Legmeervogels JO12-3
29 jan 9:30 VVC fc JO10-3 Legmeervogels JO10-3
29 jan 9:45 Amstelveen/Heemraad JO10-3 Legmeervogels JO10-4
29 jan 9:45 ASV Arsenal JO12-4JM Legmeervogels MO12-1
29 jan 10:00 CSW MO11-1 Legmeervogels JO11-5
29 jan 10:00 Olympia Haarlem JO7-1 Legmeervogels JO7-2
29 jan 10:15 RODA '23 Rksv JO10-1 Legmeervogels JO10-2
29 jan 10:15 RODA '23 Rksv JO9-5 Legmeervogels JO9-3
29 jan 10:15 AFC JO9-7 Legmeervogels JO9-4
29 jan 10:15 RODA '23 Rksv JO9-6 Legmeervogels JO9-5
29 jan 10:30 Nieuw Sloten sv MO11-1 Legmeervogels MO11-1
29 jan 11:00 Legmeervogels JO14-2 NFC JO14-1
29 jan 11:00 Legmeervogels JO13-2 Olympia Haarlem JO13-1
29 jan 11:00 Legmeervogels JO12-2 Hoofddorp s.v. JO12-5
29 jan 11:00 Legmeervogels JO10-1 BFC JO10-1
29 jan 11:00 Legmeervogels JO10-5 Pancratius Rksv JO10-6
29 jan 11:00 Legmeervogels MO15-1 GeuzenMiddenmeer MO15-1
29 jan 11:00 Legmeervogels MO13-1 Zeeburgia avv MO13-2
29 jan 11:30 RODA '23 Rksv MO9-1 Legmeervogels MO9-1
29 jan 12:15 RODA '23 Rksv JO11-5 Legmeervogels JO11-2
29 jan 12:15 RODA '23 Rksv MO11-1 Legmeervogels JO11-3
29 jan 12:30 AMVJ JO15-3 Legmeervogels JO15-3
29 jan 13:00 Legmeervogels 3 RAP sv. 9
29 jan 13:00 Legmeervogels JO17-2 Vecht de JO17-1
29 jan 13:00 Legmeervogels JO16-2 Kockengen JO16-1
29 jan 13:00 Legmeervogels JO15-2 Amstelveen/Heemraad JO15-2
29 jan 13:00 Legmeervogels MO19-1 CSW MO19-2
29 jan 13:00 Legmeervogels O23-2 Ouderkerk sv. O23-1
29 jan 14:30 SCW O23-1 Legmeervogels O23-3
29 jan 15:00 Legmeervogels 35+1 FC Aalsmeer 35+1
29 jan 15:00 Legmeervogels 2 RODA '23 Rksv 3
30 jan 11:30 KDO sv 5 (zon) Legmeervogels 2 (zon)
30 jan 12:00 Legmeervogels JO19-1 (zon) Pancratius Rksv JO19-2 (zon)
30 jan 12:00 Legmeervogels O23-1 (zon) TABA afc O23-1 (zon)
30 jan 12:00 Legmeervogels O23-2 (zon) Pancratius Rksv O23-2 (zon)
30 jan 13:00 HSV'69 3 (zon) Legmeervogels 3 (zon)
30 jan 14:00 Legmeervogels 1 (zon) RKDES 1 (zon)
2 feb 20:10 KDO sv 4 (zaal) Legmeervogels 3 (zaal)
5 feb 8:45 SCW JO10-1 Legmeervogels JO10-5
5 feb 8:45 FC Aalsmeer MO11-2 Legmeervogels MO11-1
5 feb 9:00 Legmeervogels JO13-1 Pancratius Rksv JO13-2
5 feb 9:00 Legmeervogels JO13-2 DSOV JO13-1JM
5 feb 9:00 Legmeervogels JO13-3 VVC fc JO13-3
5 feb 9:00 Legmeervogels JO11-2 FC Aalsmeer JO11-2
5 feb 9:00 Legmeervogels JO11-3 FC Aalsmeer MO11-1
5 feb 9:00 Legmeervogels JO11-5 Amstelveen/Heemraad JO11-4
5 feb 9:00 Legmeervogels JO9-1 Victoria JO9-1
5 feb 9:00 Legmeervogels JO8-1 Swift JO8 Blauw
5 feb 9:00 RODA '23 Rksv JO8-3 Legmeervogels JO8-2
5 feb 9:00 Legmeervogels JO7-2 DIO JO7-1
5 feb 9:00 Legmeervogels MO12-2 RODA '23 Rksv MO12-2
5 feb 9:45 DIOS sv. JO10-6 Legmeervogels MO10-1
5 feb 9:45 CSW MO9-1 Legmeervogels MO9-1
5 feb 10:00 Legmeervogels JO9-2 RKDES JO9-1
5 feb 10:00 Legmeervogels JO9-3 Amstelveen/Heemraad JO9-3
5 feb 10:00 Legmeervogels JO9-4 FC Weesp JO9-4
5 feb 10:00 Legmeervogels JO8-3 Hoofddorp s.v. JO8-8
5 feb 10:15 Hoofddorp s.v. JO12-9 Legmeervogels JO12-3
5 feb 10:15 FC Aalsmeer JO11-1 Legmeervogels JO11-1
5 feb 10:15 RKAVIC JO10-6 Legmeervogels JO10-4
5 feb 10:15 FC Aalsmeer JO9-3 Legmeervogels JO9-5
5 feb 10:30 GeuzenMiddenmeer JO16-1 Legmeervogels JO16-2
5 feb 10:30 Legmeervogels JO15-1 Alliance '22 sv. JO15-1
5 feb 10:45 RODA '23 Rksv JO12-3 Legmeervogels JO12-2
5 feb 10:45 RODA '23 Rksv JO11-6 Legmeervogels JO11-4
5 feb 11:00 Legmeervogels JO15-3 DIOS sv. MO16-1
5 feb 11:00 Legmeervogels JO12-1 Kockengen JO12-1
5 feb 11:00 Legmeervogels JO10-1 BSM sv JO10-1
5 feb 11:00 Legmeervogels JO10-2 NFC JO10-1
5 feb 11:00 Legmeervogels JO10-3 Hoofddorp s.v. JO10-7
5 feb 11:00 Legmeervogels MO15-1 AS'80 MO15-2
5 feb 11:00 Legmeervogels MO13-1 RKDES MO13-1
5 feb 11:00 Legmeervogels MO12-1 Pancratius Rksv MO12-1
5 feb 11:30 FC Lisse JO16-1 Legmeervogels JO16-1
5 feb 11:45 Argon JO19-1 Legmeervogels JO19-1
5 feb 11:45 Jodan Boys, de JO18-1 Legmeervogels JO18-1
5 feb 11:45 ASC De Volewijckers O23-1 Legmeervogels O23-1
5 feb 11:50 GeuzenMiddenmeer JO14-1 Legmeervogels JO14-2
5 feb 12:00 FC Aalsmeer JO14-1 Legmeervogels JO14-1
5 feb 12:30 Legmeervogels JO17-1 Purmersteijn JO17-1
5 feb 13:00 Legmeervogels JO15-2 Argon JO15-2
5 feb 13:00 Legmeervogels MO19-1 Abcoude fc MO19-1
5 feb 13:00 Legmeervogels O23-3 Ankaraspor FC O23-1
5 feb 13:10 ASC De Volewijckers O23-2 Legmeervogels O23-2
5 feb 14:45 AMVJ 3 Legmeervogels 3
5 feb 14:45 Victoria JO17-3 Legmeervogels JO17-2
5 feb 15:00 HBC 1 Legmeervogels 1
5 feb 16:30 Amstelveen/Heemraad 3 Legmeervogels 2
6 feb 12:30 FIT avv 9 (zon) Legmeervogels 2 (zon)
6 feb 12:45 AS'80 O23-1 (zon) Legmeervogels O23-1 (zon)
6 feb 14:00 Assendelft 1 (zon) Legmeervogels 1 (zon)
6 feb 14:00 DSS O23-1 (zon) Legmeervogels O23-2 (zon)
6 feb 14:30 Koninklijke HFC JO19-4 (zon) Legmeervogels JO19-1 (zon)
11 feb 20:10 Legmeervogels 1 (zaal) Schollevers de asvv 1 (zaal)
11 feb 20:10 Legmeervogels 3 (zaal) KDO sv 5 (zaal)
11 feb 20:10 TOB Rksv 29 (zaal) Legmeervogels 5 (zaal)
11 feb 21:05 TOB Rksv 22 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal)
11 feb 21:55 TOB Rksv 14 (zaal) Legmeervogels 2 (zaal)
12 feb 8:30 AS'80 JO9-2 Legmeervogels JO9-1
12 feb 8:30 Hoofddorp s.v. JO9-11 Legmeervogels JO9-3
12 feb 8:30 FC Amsterdam JO8-1 Legmeervogels JO8-1
12 feb 8:45 Hillegom sv JO13-1 Legmeervogels JO13-1
12 feb 8:45 FC Aalsmeer JO13-4 Legmeervogels JO13-3
12 feb 8:45 Hillegom sv JO8-3 Legmeervogels JO8-3
12 feb 8:45 FC Aalsmeer MO13-1 Legmeervogels MO13-1
12 feb 9:00 Legmeervogels JO14-1 RKDES JO14-1
12 feb 9:00 RODA '23 Rksv JO12-2 Legmeervogels JO12-1
12 feb 9:00 Legmeervogels JO11-1 RKDES JO11-1JM
12 feb 9:00 Argon JO11-2 Legmeervogels JO11-2
12 feb 9:00 Legmeervogels JO11-4 Hertha JO11-2
12 feb 9:00 KDO sv JO11-2 Legmeervogels JO11-5
12 feb 9:00 Argon JO10-1JM Legmeervogels JO10-2
12 feb 9:00 RKAVIC JO9-5 Legmeervogels JO9-4
12 feb 9:00 Legmeervogels JO9-5 DIOS sv. JO9-4
12 feb 9:00 Legmeervogels JO8-2 HSV'69 JO8-1
12 feb 9:00 Legmeervogels JO7-2 DIOS JO7-2
12 feb 9:00 Legmeervogels MO11-1 RODA '23 Rksv MO11-3
12 feb 9:00 Legmeervogels MO10-1 DSS MO10-1
12 feb 9:30 RKDES JO10-2 Legmeervogels JO10-3
12 feb 9:30 Hillegom sv JO7-1 Legmeervogels JO7-1
12 feb 9:30 Laren 99 sv MO15-1 Legmeervogels MO15-1
12 feb 10:15 RODA '23 Rksv JO9-2 Legmeervogels JO9-2
12 feb 10:30 NFC JO12-2 Legmeervogels MO12-2
12 feb 10:45 Amstelveen/Heemraad JO15-4 Legmeervogels JO15-3
12 feb 10:45 Amstelveen/Heemraad JO11-3 Legmeervogels JO11-3
12 feb 11:00 Legmeervogels JO14-2 DRC JO14-2
12 feb 11:00 Legmeervogels JO12-2 VVC fc JO12-6
12 feb 11:00 Legmeervogels JO12-3 DIOS sv. JO12-3
12 feb 11:00 Legmeervogels JO10-4 RODA '23 Rksv JO10-8
12 feb 11:00 Legmeervogels JO10-5 FC Aalsmeer JO10-3
12 feb 11:15 Amstelveen/Heemraad JO12-3 Legmeervogels MO12-1
12 feb 11:30 Hoofddorp s.v. JO13-3 Legmeervogels JO13-2
12 feb 11:45 Reiger Boys JO10-1 Legmeervogels JO10-1
12 feb 12:00 VVC fc JO16-2 Legmeervogels JO16-2
12 feb 12:30 Legmeervogels JO16-1 Volendam (rkav) JO16-1
12 feb 12:30 RKAVIC JO15-1 Legmeervogels JO15-2
12 feb 13:00 Legmeervogels 3 FC Aalsmeer 4
12 feb 13:00 Legmeervogels JO18-1 ARC JO18-1
12 feb 13:00 Legmeervogels JO17-2 SDOB JO17-1
12 feb 13:00 Legmeervogels O23-2 Zandvoort s.v. O23-1
12 feb 14:00 DCG Rksv JO17-1 Legmeervogels JO17-1
12 feb 14:30 Waterwijk asc MO19-1 Legmeervogels MO19-1
12 feb 15:00 Legmeervogels 1 VEW 1
12 feb 15:00 Legmeervogels 35+1 AFC Ajax 35+1
12 feb 15:00 Legmeervogels 2 ASV Arsenal 5
12 feb 15:35 DIOS sv. JO15-1 Legmeervogels JO15-1
12 feb 16:00 FC Amsterdamse Bos O23-1 Legmeervogels O23-3
13 feb 12:00 Legmeervogels 2 (zon) GeuzenMiddenmeer 6 (zon)
13 feb 12:00 Legmeervogels 3 (zon) vv Zwanenburg 5 (zon)
13 feb 12:00 RKDES JO19-2 (zon) Legmeervogels JO19-1 (zon)
13 feb 12:00 Legmeervogels O23-1 (zon) AFC IJburg O23-1 (zon)
13 feb 14:00 Legmeervogels 1 (zon) SDZ 1 (zon)
16 feb 19:15 Legmeervogels 2 (zaal) Plein83 7 (zaal)
16 feb 19:15 KDO sv 3 (zaal) Legmeervogels 3 (zaal)
18 feb 19:15 Legmeervogels 5 (zaal) Os Lusitanos 7 (zaal)
18 feb 21:05 Elbalta 1 (zaal) Legmeervogels 1 (zaal)
19 feb 13:00 Legmeervogels O23-3 HBC O23-2
19 feb 14:30 Germaan/De Eland asv 1 Legmeervogels 1
19 feb 14:30 Breukelen FC 35+1 Legmeervogels 35+1
19 feb 14:45 Koninklijke HFC O23-1 Legmeervogels O23-2
19 feb 15:00 Legmeervogels JO19-1 FC Amsterdam JO19-1
20 feb 11:00 Hoofddorp s.v. O23-1 (zon) Legmeervogels O23-2 (zon)
20 feb 14:00 FC Uitgeest 1 (zon) Legmeervogels 1 (zon)
20 feb 14:00 Buitenveldert sc. O23-1 (zon) Legmeervogels O23-1 (zon)
25 feb 21:05 Golden Stars FC 6 (zaal) Legmeervogels 2 (zaal)
4 mrt 19:00 Legmeervogels 4 (zaal) Zekveld Sport 1 (zaal)
4 mrt 19:15 Plein83 7 (zaal) Legmeervogels 2 (zaal)
4 mrt 19:55 Argon 5 (zaal) Legmeervogels 5 (zaal)
4 mrt 20:10 Legmeervogels 1 (zaal) Zeeburgia avv 1 (zaal)
4 mrt 20:50 Legmeervogels 3 (zaal) ASV Blauw-Wit 2 (zaal)
5 mrt -- Hillegom sv JO7-2 Legmeervogels JO7-2
5 mrt 9:00 Legmeervogels JO7-1 HBC JO7-1
5 mrt 11:45 ASC De Volewijckers O23-2 Legmeervogels O23-2
5 mrt 13:00 Legmeervogels O23-3 Ankaraspor FC O23-1
5 mrt 16:45 Real Sranang sv. 35+1 Legmeervogels 35+1
6 mrt 12:00 AS'80 O23-1 (zon) Legmeervogels O23-1 (zon)
6 mrt 14:00 DSS O23-1 (zon) Legmeervogels O23-2 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!