Sponsors

Interne competitie

Legmeervogels.jpg

 

Interne competitie 2021

 

Op zaterdag 13 maart start onze interne competitie voor de JO8, JO9, MO9, JO10, MO10 en JO11. De teams zijn onderverdeeld in verschillende poules.

Indeling competitie:

Hoofdklasse (8x8)

 

1e klasse (8x8)

 

2e klasse (6x6)

 

3e klasse (6x6)

1

JO11-1

 

1

JO11-3

 

1

JO9-2

 

1

MO10-2

2

JO11-2

 

2

MO11-1

 

2

JO9-3

 

2

JO9-4

3

JO10-1

 

3

JO10-3

 

3

JO8-1

 

3

MO9-1

4

JO9-1

 

4

JO10-4

 

4

JO8-3

 

4

JO9-5

5

JO10-2

 

5

JO10-5

 

5

MO10-1

 

5

JO8-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

JO8-4

 

  • De teams in poule 'hoofdklasse' en '1e klasse' spelen op half veld, 8 tegen 8;
  • De teams in poule '2e klasse' en '3e klasse' spelen op kwart veld, 6 tegen 6;
  • De wedstrijden worden gespeeld op veld 3 en 4;
  • De aanvangstijden van de wedstrijden zijn 9.00 uur of 10.00 uur;
  • Per poule, '3e klasse' uitgezonderd, is er telkens een team ‘vrij’. Die heeft de mogelijkheid om op veld 4 (10.00 uur) of 5 (9.00 uur) te gaan trainen.
  • De uitslagen van de wedstijden graag doorgeven aan Roger van Vliet.

 

 

  • Poule Hoofdklasse <link>
  • Poule 1e klasse <link>
  • Poule 2e klasse <link>
  • Poule 3e klasse <link>

 


Poule Hoofdklasse:

Stand Competitie Hoofdklasse
Plaats Deelnemers Gespeeld Punten Doelsaldo
1 JO11-2 3 9 12
2 JO10-1 2 6 4
3 JO9-1 2 3 1
4 JO11-1 2 0 -6
5 JO10-2 3 0 -11

 

Wedstrijdschema Hoofdklasse
Data Tijd Veld Thuis Score Uit
           
20-mrt 09:00 V3V Jo11-2  8 - 4  Jo9-1
20-mrt 09:00 V3A Jo10-1  6 - 3  jo10-2
27-mrt 09:00 V3V Jo11-1 2 - 7  Jo11-2
27-mrt 09:00 V3A Jo9-1  10 - 5 jo10-2
3-apr 09:00 V3V Jo11-1 5 - 6  Jo10-1
3-apr 09:00 V3A jo10-2 4 - 7  Jo11-2
10-apr 09:00 V3V jo10-2  -  Jo11-1
10-apr 09:00 V3A Jo10-1  -  Jo9-1
17-apr 09:00 V3V Jo9-1  -  Jo11-1
17-apr 09:00 V3A Jo11-2  -  Jo10-1
24-apr 09:00 V3V Jo9-1  -  Jo11-2
24-apr 09:00 V3A jo10-2  -  Jo10-1
1-mei 09:00 V3V Jo11-2  -  Jo11-1
1-mei 09:00 V3A jo10-2  -  Jo9-1
8-mei 09:00 V3V Jo10-1  -  Jo11-1
8-mei 09:00 V3A Jo11-2  -  jo10-2
15-mei 09:00 V3V Jo11-1  -  jo10-2
15-mei 09:00 V3A Jo9-1  -  Jo10-1
22-mei 09:00 V3V Jo11-1  -  Jo9-1
22-mei 09:00 V3A Jo10-1  -  Jo11-2

 

 



Poule 1e klasse:

Stand Competitie 1e Klasse
Plaats Deelnemers Gespeeld Punten Doelsaldo
1 JO11-3 2 6 9
2 JO10-5 3 6 -6
3 MO11-1 2 4 -12
4 JO10-3 3 1 -9
5 JO10-4 2 0 -6

 

Wedstrijdschema 1e Klasse
Data Tijd Veld Thuis Score Uit
           
20-mrt 10:00 V3V Jo 10-3  1 - 1  Mo 11-1
20-mrt 10:00 V3A Jo 10-4 7 - 8  Jo 10-5
27-mrt 10:00 V3V Jo 11-3 5 - 1 Jo 10-3
27-mrt 10:00 V3A Mo 11-1 15 - 3 Jo 10-5
3-apr 10:00 V3V Jo 11-3 5 - 0 Jo 10-4
3-apr 10:00 V3A Jo 10-5 9 - 4 Jo 10-3
10-apr 10:00 V3V Jo 10-5  -  Jo 11-3
10-apr 10:00 V3A Jo 10-4  -  Mo 11-1
17-apr 10:00 V3V Mo 11-1  -  Jo 11-3
17-apr 10:00 V3A Jo 10-3  -  Jo 10-4
24-apr 10:00 V3V Mo 11-1  -  Jo 10-3
24-apr 10:00 V3A Jo 10-5  -  Jo 10-4
1-mei 10:00 V3V Jo 10-3  -  Jo 11-3
1-mei 10:00 V3A Jo 10-5  -  Mo 11-1
8-mei 10:00 V3V Jo 10-4  -  Jo 11-3
8-mei 10:00 V3A Jo 10-3  -  Jo 10-5
15-mei 10:00 V3V Jo 11-3  -  Jo 10-5
15-mei 10:00 V3A Mo 11-1  -  Jo 10-4
22-mei 10:00 V3V Jo 11-3  -  Mo 11-1
22-mei 10:00 V3A Jo 10-4  - 

Jo 10-3

 



Poule 2e klasse:

Stand Competitie 2e Klasse
Plaats Deelnemers Gespeeld Punten Doelsaldo
1 JO9-2 3 9 32
2 JO8-1 3 6 22
3 JO9-3 1 0 -7
4 MO10-1 1 0 -11
5 JO8-3 2 0 -36

 

Wedstrijdschema 2e Klasse
Data Tijd Veld Thuis Score Uit
           
20-mrt 09:00 4AL Jo 9-2  19 - 1  Jo 8-3
20-mrt 09:00 4AR Jo 9-3 0 - 7  Jo 8-1
27-mrt 09:00 4AL Mo 10-1 4 - 15 Jo 9-2
27-mrt 09:00 4AR Jo 8-3 0 - 18 Jo 8-1
3-apr 09:00 4AL Mo 10-1  inhalen Jo 9-3
3-apr 09:00 4AR Jo 8-1 5 - 8 Jo 9-2
10-apr 09:00 4AL Jo 8-1  -  Mo 10-1
10-apr 09:00 4AR Jo 9-3  -  Jo 8-3
17-apr 09:00 4AL Jo 8-3  -  Mo 10-1
17-apr 09:00 4AR Jo 9-2  -  Jo 9-3
24-apr 09:00 4AL Jo 8-3  -  Jo 9-2
24-apr 09:00 4AR Jo 8-1  -  Jo 9-3
1-mei 09:00 4AL Jo 9-2  -  Mo 10-1
1-mei 09:00 4AR Jo 8-1  -  Jo 8-3
8-mei 09:00 4AL Jo 9-3  -  Mo 10-1
8-mei 09:00 4AR Jo 9-2  -  Jo 8-1
15-mei 09:00 4AL Mo 10-1  -  Jo 8-1
15-mei 09:00 4AR Jo 8-3  -  Jo 9-3
22-mei 09:00 4AL Mo 10-1  -  Jo 8-3
22-mei 09:00 4AR Jo 9-3  -  Jo 9-2

 



Poule 3e klasse:

Stand Competitie 3de Klasse
Plaats Deelnemers Gespeeld Punten Doelsaldo
1 JO8-2 3 9 18
2 JO9-5 2 6 20
3 JO9-4 3 6 16
4 JO8-4 3 3 -10
5 MO10-2 2 0 -8
6 MO9-1 3 0 -36

 

Wedstrijdschema 3de Klasse
Data Tijd Veld Thuis Score Uit
           
20-mrt 09:00 4VL Mo 10-2  3 - 4  Jo 8-4
20-mrt 09:00 4VR Jo 9-4  3 - 8  Jo 8-2
20-mrt 10:00 4AL Jo 9-5 13 - 1  Mo 9-1
27-mrt 09:00 4VL Jo 9-4 7 - 0 Mo 10-2
27-mrt 09:00 4VR Jo 8-4 0 - 8 Jo 9-5
27-mrt 10:00 4AL Jo 8-2 12 - 2 Mo 9-1
3-apr 09:00 4VL Mo 10-2  inhalen Jo 9-5
3-apr 09:00 4VR Mo 9-1 1 - 15 Jo 9-4
3-apr 10:00 4AL Jo 8-2 5 - 2 Jo 8-4
10-apr 09:00 4VL Mo 9-1  -  Mo 10-2
10-apr 09:00 4VR Jo 9-5  -  Jo 8-2
10-apr 10:00 4AL Jo 8-4  -  Jo 9-4
17-apr 09:00 4VL Mo 10-2  -  Jo 8-2
17-apr 09:00 4VR Jo 8-4  -  Mo 9-1
17-apr 10:00 4AL Jo 9-4  -  Jo 9-5
24-apr 09:00 4VL Jo 8-4  -  Mo 10-2
24-apr 09:00 4VR Jo 8-2  -  Jo 9-4
24-apr 10:00 4AL Mo 9-1  -  Jo 9-5
1-mei 09:00 4VL Mo 10-2  -  Jo 9-4
1-mei 09:00 4VR Jo 9-5  -  Jo 8-4
1-mei 10:00 4AL Mo 9-1  -  Jo 8-2
8-mei 09:00 4VL Jo 9-5  -  Mo 10-2
8-mei 09:00 4VR Jo 9-4  -  Mo 9-1
8-mei 10:00 4AL Jo 8-4  -  Jo 8-2
15-mei 09:00 4VL Mo 10-2  -  Mo 9-1
15-mei 09:00 4VR Jo 8-2  -  Jo 9-5
15-mei 10:00 4AL Jo 9-4  -  Jo 8-4
22-mei 09:00 4VL Jo 8-2  -  Mo 10-2
22-mei 09:00 4VR Mo 9-1  -  Jo 8-4
22-mei 10:00 4AL Jo 9-5  -  Jo 9-4
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!