Wie is wie

Wie is wie

 

Hoofdbestuur
Algemeen Voorzitter
  voorzitter@legmeervogels.nl
Vice Voorzitter
Frank den Butter vice-voorzitter@legmeervogels.nl
Algemeen Secretaris
Chris Vermeij
secretaris@legmeervogels.nl
Penningmeester Raymond Verschut  penningmeester@legmeervogels.nl
Seniorenvoetbal Frank den Butter vice-voorzitter@legmeervogels.nl
Voorzitter Handbal Luuk Heijlman handbal@legmeervogels.nl
06-5423 6291
Sponsorcommissie Marcel Cobussen sponsoring@legmeervogels.nl
Kantinecommissie Timothy Mank kantine@legmeervogels.nl
Technisch manager Henny Snel technischmanager@legmeervogels.nl
06-2014 0838
Contributiecommissie Frank den Butter contributie@legmeervogels.nl
Communicatie Isabella van der Giessen communicatie@legmeervogels.nl 
ICT / technische zaken Bob van Weerdenburg ict@legmeervogels.nl
 
Jeugdzaken
Coördinator
scheidsrechters
Yannick Mahieu scheidsrechters@legmeervogels.nl
06-15386203
Coördinator
mini's / starters
  jeugdvoetbal@legmeervogels.nl
Jeugd Coordinator Voetbal Frans v Zundert
Ronald Disseldorp
jeugdvoetbal@legmeervogels.nl
Coördinator
JO7
- seizoen 21/22

Ranjitha Joseph
Marloes Kocanovic 

jeugdvoetbal@legmeervogels.nl
Coördinator
JO8
- seizoen 21/22
Sipson de Falco jeugdvoetbal@legmeervogels.nl
Coördinator
JO9 
- seizoen 21/22
Roger van Vliet roger.legmeervogels@gmail.com
Coördinator
JO10 
- seizoen 21/22
Roger van Vliet roger.legmeervogels@gmail.com
Coördinator
JO11 
- seizoen 21/22
Andre de Jong drebus78@gmail.com
Coördinator
JO12 
- seizoen 21/22
Eelco Kosterman eelcokosterman@legmeervogels.nl
Coördinator
JO13
- seizoen 21/22
Eelco Kosterman eelcokosterman@legmeervogels.nl
Coördinator
 JO14
- seizoen 21/22
Marcel Cobussen marcelcobussen@legmeervogels.nl
Coördinator
JO15 
- seizoen 21/22
Pascal van der Horst phorst82@kpnplanet.nl
Coördinator
JO16-JO17-JO18 
- seizoen 21/22
NNB  
Coördinator 
Spelregelbewijs
Frans Samsom 06-10305588
Coördinator
JO19 
- seizoen 21/22
NNB  
     
Coördinator meiden
Maarten van der Schaaf meidenvoetbal@legmeervogels.nl
     
Wedstrijd coördinator
JO7 t/m JO13 (DEF)
VACANT  
Wedstrijd coördinator
JO14 t/m JO19 (ABC)
Sjaak van der Tol 06-47816058
Keepers coördinator Henny Snel technischmanager@legmeervogels.nl 
 
Handbal
Secretaris NNB  
Wedstrijdsecretaris Narda Roode 06-12207271
Technische zaken Henk v/d Greft 0297-562366
Coördinator
scheidsrechters
Anita Abdulrasjid-de Jong 0297-561061
Penningmeester Raymond Verschut penningmeester@legmeervogels.nl
Algemeen mailadres handbal@legmeervogels.nl legmeervogels@handbal.nl
 
Zaalvoetbal
Secretaris Martijn Gorter zaalvoetbal@legmeervogels.nl
06-24940655
 
Toernooicommissie
  Arjen Bal toernooicommissie@legmeervogels.nl
 
Sport- en Spelcommissie
Voorzitter Dave de Vries sportenspel@legmeervogels.nl
 

Communicatie

   
Club Communicatie Isabella van der Giessen
communicatie@legmeervogels.nl 

Website Redacteur

Frans Samsom
Bas Nieuwenhuis
webredactie@legmeervogels.nl

Website beheer en
Social Media

Bob van Weerdenburg ict@legmeervogels.nl

Programmaboekje

VACANT  
 
Ledenadministratie
Voetbal / Handbal Sjaak van der Tol ledenadministratie@legmeervogels.nl
06-4781 6058
   
Sportcomplex
Gebouwen en terrein Paul Legez paul.legez@live.nl
06-5462 5395
Materiaal Henny Snel & Frans van Zundert  

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!