Sponsors

Scheidsrechters

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
01 okt 19:10 Legmeervogels 5 (zaal) Zekveld Sport 3 (zaal)
01 okt 20:05 Legmeervogels 2 (zaal) Plein83 3 (zaal)
01 okt 20:10 H.P. Ramjiawansingh Golden Stars FC 8 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal)
01 okt 20:55 RKDES 4 (zaal) Legmeervogels 3 (zaal)
02 okt 08:30 TOS-Actief MO10-2 Legmeervogels MO10-1
02 okt 08:45 CSW JO9-2 Legmeervogels JO9-4
02 okt 08:45 FC Aalsmeer JO11-4 Legmeervogels JO11-5
02 okt 09:00 Legmeervogels JO11-4 Vecht de JO11-1
02 okt 09:00 Legmeervogels JO11-3 RODA '23 Rksv MO11-1
02 okt 09:00 Legmeervogels JO14-1 Hoofddorp s.v. JO14-2
02 okt 09:00 Legmeervogels JO11-1 Sporting Martinus JO11-4
02 okt 09:00 Legmeervogels JO9-1 PVCV JO9-1
02 okt 09:00 R. Legters Argon JO10-2 Legmeervogels JO10-4
02 okt 09:00 Overbos sv. JO11-2 Legmeervogels JO11-2
02 okt 09:00 Geinoord Nieuwegein JO12-1 Legmeervogels JO12-1
02 okt 09:00 Legmeervogels JO8-1 Abcoude fc JO8-2
02 okt 09:00 Legmeervogels JO9-5 Ouderkerk sv. JO9-3
02 okt 09:00 Legmeervogels JO8-2 Argon JO8-2
02 okt 09:00 T. Vijn Argon JO8-3 Legmeervogels JO8-3
02 okt 09:00 Legmeervogels JO7-1 SCW JO7-1
02 okt 09:45 J. Burggraaf Argon JO14-2 Legmeervogels JO14-2
02 okt 10:00 Legmeervogels JO9-3 RODA '23 Rksv JO9-5
02 okt 10:45 Amstelveen/Heemraad JO15-4 Legmeervogels JO15-3
02 okt 11:00 Legmeervogels JO10-5 RKAVIC JO10-6
02 okt 11:00 Almere FC JO16-2 Legmeervogels JO16-2
02 okt 11:00 Legmeervogels JO10-1 Buitenveldert sc. JO10-1
02 okt 11:00 A.H. Maarse RKDES MO10-1 Legmeervogels JO10-3
02 okt 11:00 Legmeervogels JO12-2 SCW JO12-1
02 okt 11:00 Legmeervogels JO10-2 Hertha JO10-1
02 okt 11:00 RODA '23 Rksv JO13-5 Legmeervogels JO13-3
02 okt 11:00 M. Heere RKDES MO11-1 Legmeervogels MO11-1
02 okt 11:00 Legmeervogels JO12-3 RODA '23 Rksv JO12-6
02 okt 11:00 Legmeervogels MO15-1 CSW MO15-2
02 okt 11:30 Anoniem Buitenveldert sc. O23-1 Legmeervogels O23-1
02 okt 11:30 TOS-Actief MO13-2 Legmeervogels MO13-1
02 okt 12:00 VVC fc JO15-1 Legmeervogels JO15-1
02 okt 12:00 Eendracht '82 sc. JO19-1 Legmeervogels JO19-1
02 okt 12:00 IJmuiden vv. MO19-1 Legmeervogels MO19-1
02 okt 12:15 RKAVIC JO13-2 Legmeervogels JO13-2
02 okt 12:15 VVC fc JO13-1 Legmeervogels JO13-1
02 okt 12:30 W. Bergkamp Legmeervogels JO16-1 ASC De Volewijckers JO16-1
02 okt 12:45 Buitenveldert sc. JO9-1 Legmeervogels JO9-2
02 okt 13:00 Legmeervogels JO15-2 AMVJ JO15-2
02 okt 13:00 Legmeervogels 3 AMVJ 3
02 okt 13:00 Legmeervogels O23-3 ASC De Volewijckers O23-2
02 okt 13:45 Geel Wit '20 sv. JO17-2 Legmeervogels JO17-2
02 okt 14:30 J. Hollander ASC De Volewijckers JO17-1 Legmeervogels JO17-1
02 okt 15:00 K.R. Debipersad Legmeervogels 1 UNO vv 1
02 okt 15:00 Legmeervogels 35+1 RODA '23 Rksv 35+1
02 okt 15:00 Legmeervogels 2 Abcoude fc 2
02 okt 15:00 Legmeervogels 4 RODA '23 Rksv 2
02 okt 16:00 Haarlem-Kennemerland f.c. O23-1 Legmeervogels O23-2
03 okt 11:00 E. Ammerdorffer AFC JO18-3 Legmeervogels JO18-1
03 okt 12:00 Legmeervogels JO19-1 (zon) Alliance '22 sv. JO19-5 (zon)
03 okt 12:00 Legmeervogels O23-1 (zon) ASV Arsenal O23-1 (zon)
03 okt 12:00 Legmeervogels O23-2 (zon) RODA '23 Rksv O23-1 (zon)
03 okt 12:00 Legmeervogels 2 (zon) FIT avv 9 (zon)
03 okt 12:00 Legmeervogels 3 (zon) UNO vv 3 (zon)
03 okt 14:00 B. Ari Legmeervogels 1 (zon) Kolping Boys 1 (zon)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!