Programma - Legmeervogels

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
1 feb 18:30 Legmeervogels JO15-1 RODA '23 Rksv JO15-1 (zon)
1 feb 18:30 Legmeervogels JO14-2 RKDES JO14-1JM
1 feb 18:30 Legmeervogels JO13-1 RKAVIC JO13-3
1 feb 20:30 Legmeervogels JO19-1 Spakenburg JO19-1
3 feb 19:15 Legmeervogels 3 (zaal) DSK 3 (zaal)
3 feb 20:10 Legmeervogels 1 (zaal) Plein83 1 (zaal)
3 feb 21:05 TOB Rksv 33 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal)
4 feb 8:30 AFC JO12-7 Legmeervogels JO12-3
4 feb 8:45 FC Aalsmeer JO13-3 Legmeervogels JO13-1
4 feb 8:45 SCW JO10-2 Legmeervogels JO10-5
4 feb 9:00 Nederhorst vv JO11-1 Legmeervogels JO11-2
4 feb 9:00 Legmeervogels JO11-3 Hoofddorp s.v. JO11-5
4 feb 9:00 RKDES JO9-1 Legmeervogels JO9-1
4 feb 9:00 Legmeervogels JO9-2 RKDES JO9-2
4 feb 9:00 SCPB'22 JO8-3 Legmeervogels JO8-1
4 feb 9:00 Legmeervogels JO8-2 Hoofddorp s.v. JO8-3
4 feb 9:00 Legmeervogels JO8-3 VVA/Spartaan JO8-4
4 feb 9:00 Legmeervogels JO8-4 Sporting Martinus JO8-5
4 feb 9:00 Legmeervogels JO7-1 Hoofddorp JO7-2
4 feb 9:00 Legmeervogels MO13-1 Meern De MO13-2
4 feb 9:00 Legmeervogels MO12-1 Nieuw Sloten sv MO12-1
4 feb 9:00 Legmeervogels MO11-1 Hoofddorp s.v. MO11-2
4 feb 9:30 Sporting Martinus JO9-6 Legmeervogels JO9-3
4 feb 9:45 Koninklijke HFC JO10-2 Legmeervogels JO10-1
4 feb 9:45 CSW MO9-1 Legmeervogels MO9-1
4 feb 10:00 ASC De Volewijckers JO16-1 Legmeervogels JO16-1
4 feb 10:00 Legmeervogels JO10-2 RODA '23 Rksv JO10-2
4 feb 10:00 Legmeervogels JO10-4 SCPB'22 JO10-10
4 feb 10:00 Legmeervogels MO10-1 RKDES MO10-1
4 feb 10:15 Overbos sv. JO15-2 Legmeervogels JO15-2
4 feb 10:15 FC Lisse JO14-1 Legmeervogels JO14-1
4 feb 10:15 KDO sv JO12-1 Legmeervogels JO12-1
4 feb 10:15 AFC JO11-1 Legmeervogels JO11-1
4 feb 10:30 IJmuiden vv. JO14-1 Legmeervogels JO14-2
4 feb 10:30 RKDES JO10-2JM Legmeervogels JO10-3
4 feb 10:45 Amstelveen/Heemraad JO12-2 Legmeervogels JO12-2
4 feb 11:00 Legmeervogels JO14-3 IVV JO14-2
4 feb 11:00 Legmeervogels JO12-4 ASV Arsenal JO12-2
4 feb 11:00 Legmeervogels JO12-5 Argon JO12-3
4 feb 11:15 Legmeervogels MO15-1 SCW MO15-1
4 feb 11:30 DCG Rksv JO13-2 Legmeervogels JO13-2
4 feb 12:00 RODA '23 Rksv JO11-9 Legmeervogels JO11-4
4 feb 12:00 Hertha MO17-1 (9-tal) Legmeervogels MO17-1
4 feb 12:00 Legmeervogels O23-1 ZSGOWMS O23-1
4 feb 12:30 Ouderkerk sv. MO20-1 Legmeervogels MO20-1
4 feb 12:45 Zuidoost United O23-2 Legmeervogels O23-2
4 feb 12:55 Kockengen JO15-1 Legmeervogels JO15-1
4 feb 13:00 Legmeervogels 2 Graveland 's 2
4 feb 13:00 Legmeervogels 4 ASV Arsenal 4
4 feb 13:00 Legmeervogels 5 DSK 2
4 feb 13:00 Legmeervogels JO16-2 Overbos sv. JO16-3
4 feb 14:30 VVOG JO19-1 Legmeervogels JO19-1
4 feb 15:00 Legmeervogels 1 TAVV 1
4 feb 15:00 Legmeervogels 35+1 TABA afc 35+1
4 feb 15:00 Legmeervogels 35+2 FC Aalsmeer 35+1
4 feb 15:00 SVA JO17-1 Legmeervogels JO17-1
4 feb 15:45 Delta Sports '95 FC JO18-1 Legmeervogels JO18-1
5 feb 14:30 Hoofddorp s.v. 11 (zon) Legmeervogels 2 (zon)
5 feb 15:15 PVCV O23-2 (zon) Legmeervogels O23-2 (zon)
7 feb 18:00 Legmeervogels JO14-1 Hoofddorp JO14-1
8 feb 21:05 Kawin 2 (zaal) Legmeervogels 1 (zaal)
10 feb 19:15 Legmeervogels 3 (zaal) KDO sv 4 (zaal)
10 feb 20:10 Legmeervogels 4 (zaal) Os Lusitanos 7 (zaal)
10 feb 21:05 Legmeervogels 2 (zaal) ABN AMRO z.v.c. 4 (zaal)
11 feb 8:30 Amstelveen/Heemraad JO10-3 Legmeervogels JO10-4
11 feb 8:30 UNO vv JO7-1 Legmeervogels JO7-1
11 feb 9:00 Legmeervogels JO14-1 Buitenveldert sc. JO14-1
11 feb 9:00 Legmeervogels JO13-2 AGB JO13-3
11 feb 9:00 SCPB'22 JO12-4 Legmeervogels JO12-4
11 feb 9:00 Legmeervogels JO11-1 Onze Gezellen JO11-1
11 feb 9:00 Argon, JO11-1JM Legmeervogels JO11-2
11 feb 9:00 RKDES JO11-1 Legmeervogels JO11-3
11 feb 9:00 Legmeervogels JO11-4 AGB JO11-3
11 feb 9:00 Legmeervogels JO9-1 RODA '23 Rksv JO9-2
11 feb 9:00 Legmeervogels JO9-3 AMVJ JO9-2
11 feb 9:00 Legmeervogels JO8-1 Onze Gezellen JO8-1
11 feb 9:00 Argon JO8-1 Legmeervogels JO8-2
11 feb 9:00 DCG Rksv JO8-4 Legmeervogels JO8-3
11 feb 9:00 KDO sv JO8-2 Legmeervogels JO8-4
11 feb 9:00 Legmeervogels MO13-1 KDO sv MO13-1
11 feb 9:00 RKDES MO11-2 Legmeervogels MO11-1
11 feb 9:00 Legmeervogels MO9-1 Sporting Martinus JO9-8
11 feb 10:00 Legmeervogels JO10-3 KDO sv JO10-1
11 feb 10:00 Legmeervogels JO10-5 DIOS sv. JO10-4
11 feb 10:00 RODA '23 Rksv JO9-3 Legmeervogels JO9-2
11 feb 10:15 Ouderkerk sv. JO10-1 Legmeervogels JO10-1
11 feb 10:15 FC Aalsmeer JO10-1 Legmeervogels JO10-2
11 feb 10:30 Legmeervogels JO12-1 RODA '23 Rksv JO12-2
11 feb 10:30 Legmeervogels MO12-1 DSS MO12-1
11 feb 11:00 Legmeervogels JO15-2 SCW JO15-1
11 feb 11:00 Legmeervogels JO13-1 RKAVIC JO13-3
11 feb 11:00 Legmeervogels JO12-2 SCPB'22 JO12-3
11 feb 11:00 Legmeervogels JO12-3 SCPB'22 JO12-6
11 feb 11:00 CSW MO12-1 Legmeervogels JO12-5
11 feb 11:00 Legmeervogels MO17-1 Overbos sv. MO17-1
11 feb 11:15 Legmeervogels JO14-2 RCH JO14-1
11 feb 11:30 SCPB'22 MO10-1 Legmeervogels MO10-1
11 feb 12:00 CSW JO16-2 Legmeervogels JO16-2
11 feb 12:00 Legmeervogels JO15-1 JOS Watergraafsmeer JO15-2
11 feb 12:00 VVC fc MO15-1 Legmeervogels MO15-1
11 feb 12:25 FC Weesp JO17-3 Legmeervogels JO17-2
11 feb 12:30 Meer De sv. 2 Legmeervogels 2
11 feb 12:30 Legmeervogels JO18-1 Zwaluwen Utrecht '11 JO18-1
11 feb 12:30 Legmeervogels JO17-1 ADO '20 JO17-1
11 feb 13:00 Legmeervogels JO16-1 OSC JO16-1
11 feb 13:00 Muiden sc. JO14-1 Legmeervogels JO14-3
11 feb 13:00 Legmeervogels O23-2 HSV'69 O23-1
11 feb 14:00 Haarlem-Kennemerland MO20-1 (9-tal) Legmeervogels MO20-1
11 feb 14:30 DoCoS 1 Legmeervogels 1
11 feb 14:30 Ouderkerk sv. 35+1 Legmeervogels 35+1
11 feb 15:15 TOB Rksv 35+5 Legmeervogels 35+2
11 feb 16:30 Amstelveen/Heemraad 3 Legmeervogels 4
11 feb 16:45 Zeeburgia avv O23-1 Legmeervogels O23-1
12 feb 12:00 Legmeervogels O23-1 (zon) Hoofddorp s.v. O23-2 (zon)
12 feb 12:00 Legmeervogels O23-2 (zon) WV-HEDW O23-1 (zon)
14 feb 19:15 Ziekenhuis Amstelveen zvv 4 (zaal) Legmeervogels 2 (zaal)
15 feb 20:10 DSK 1 (zaal) Legmeervogels 3 (zaal)
16 feb 20:30 Legmeervogels 1 RVC '33 1
17 feb 21:05 Al-Andalus 1 (zaal) Legmeervogels 1 (zaal)
17 feb 22:00 Golden Stars FC 10 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal)
18 feb 9:00 Legmeervogels JO12 FC Abcoude JO12
18 feb 9:00 Legmeervogels MO11-1 SCW MO11-1
18 feb 11:00 Legmeervogels JO17-2 IVV JO17-1
18 feb 11:00 Legmeervogels MO17-1 RKDES MO17-1
18 feb 12:00 Legmeervogels 2 Zeeburgia avv 3
18 feb 12:00 Legmeervogels O23-1 DTA Fortius asv O23-1
18 feb 12:45 RODA '23 Rksv MO13-1 Legmeervogels MO13-1
18 feb 13:00 Legmeervogels JO16-2 BVC Bloemendaal JO16-3
18 feb 14:30 RKDES JO18-1 Legmeervogels JO18-1
18 feb 14:30 Buitenboys sc. MO20-1 Legmeervogels MO20-1
19 feb 12:00 Legmeervogels O23-1 (zon) Koninklijke HFC O23-1 (zon)
24 feb 19:15 Legmeervogels 3 (zaal) UBA Sport z.v.v. 2 (zaal)
24 feb 20:10 Legmeervogels 2 (zaal) Golden Stars FC 13 (zaal)
24 feb 21:05 Legmeervogels 4 (zaal) AZV (Amstelveen) 8 (zaal)
25 feb 9:00 Legmeervogels MO13-1 Kockengen MO13-1
25 feb 12:00 Legmeervogels 1 AFC 1
25 feb 12:00 Legmeervogels JO16-2 Maarssen JO16-3
26 feb 14:30 Eendracht '82 sc. 8 (zon) Legmeervogels 2 (zon)
4 mrt 9:00 Legmeervogels JO13-1 RODA '23 Rksv JO13-4
4 mrt 9:30 Zandvoort s.v. JO14-1 Legmeervogels JO14-2
4 mrt 10:00 FC Amsterdam JO14-2 Legmeervogels JO14-1
4 mrt 10:00 KDO sv MO17-1 Legmeervogels MO17-1
4 mrt 11:00 Legmeervogels JO17-2 Victoria JO17-4
4 mrt 11:00 Legmeervogels JO14-3 HBC JO14-3
4 mrt 11:00 Legmeervogels MO15-1 RKDES MO15-2
4 mrt 11:45 DESTO JO15-3 Legmeervogels JO15-1
4 mrt 11:50 VVIJ JO19-1 Legmeervogels JO19-1
4 mrt 12:00 Legmeervogels O23-1 WV-HEDW O23-1
4 mrt 13:00 Legmeervogels 2 ASV Arsenal 2
4 mrt 13:00 Legmeervogels 4 ASV Blauw-Wit 3
4 mrt 13:00 Legmeervogels 5 UNO vv 2
4 mrt 13:00 Legmeervogels MO20-1 DSS MO20-2
4 mrt 14:30 Ankaraspor FC O23-1 Legmeervogels O23-2
4 mrt 15:00 Legmeervogels 1 EMM'21 1
4 mrt 15:00 Legmeervogels 35+1 Zuidoost United 35+1
4 mrt 15:00 Legmeervogels 35+2 SCPB'22 35+1
4 mrt 15:00 Hoofddorp s.v. JO13-5 Legmeervogels JO13-2
4 mrt 15:15 Nieuw West United SV JO17-1 Legmeervogels JO17-1
4 mrt 16:15 DTA Fortius asv JO16-2 Legmeervogels JO16-1
5 mrt 12:00 Alliance '22 sv. 5 (zon) Legmeervogels 2 (zon)
5 mrt 12:00 Legmeervogels O23-1 (zon) SDZ O23-1 (zon)
5 mrt 12:00 Legmeervogels O23-2 (zon) DSS O23-1 (zon)
10 mrt 19:15 Legmeervogels 2 (zaal) RKDES 3 (zaal)
10 mrt 20:10 Legmeervogels 1 (zaal) Ziekenhuis Amstelveen zvv 1 (zaal)
10 mrt 21:05 Legmeervogels 4 (zaal) DCG Rksv 9 (zaal)
10 mrt 22:00 Legmeervogels 3 (zaal) KDO sv 3 (zaal)
11 mrt 9:00 Legmeervogels JO7-1 DSOV JO7-1
11 mrt 9:00 Legmeervogels MO13-1 Amstelveen/Heemraad MO13-1
11 mrt 10:15 Legmeervogels JO14-1 BVC Bloemendaal JO14-1
11 mrt 11:00 Legmeervogels JO16-1 FC Aalsmeer JO16-1
11 mrt 12:00 Legmeervogels JO17-1 Swift JO17-1
11 mrt 13:00 Legmeervogels 2 Buitenboys sc. 2
11 mrt 13:00 Legmeervogels JO19-1 GVVV JO19-1
11 mrt 13:00 Legmeervogels O23-2 vv Zwanenburg O23-1
11 mrt 14:30 Wartburgia asv 35+2 Legmeervogels 35+1
11 mrt 14:30 VEW 35+1 Legmeervogels 35+2
11 mrt 14:30 Terrasvogels 3 Legmeervogels 5
11 mrt 14:45 RAP sv. 4 Legmeervogels 4
11 mrt 16:00 Foreholte 1 Legmeervogels 1
11 mrt 17:00 AFC IJburg O23-1 Legmeervogels O23-1
12 mrt 12:00 Legmeervogels 2 (zon) Eendracht '82 sc. 6 (zon)
12 mrt 12:00 Sloterdijk avv. O23-1 (zon) Legmeervogels O23-1 (zon)
12 mrt 13:30 RKAVIC O23-1 (zon) Legmeervogels O23-2 (zon)
13 mrt 21:55 FC Aman 1 (zaal) Legmeervogels 2 (zaal)
15 mrt 21:05 TT/Goodnight 2 (zaal) Legmeervogels 3 (zaal)
17 mrt 21:00 Annour/MADIBA 1 (zaal) Legmeervogels 1 (zaal)
17 mrt 22:00 AGB 7 (zaal) Legmeervogels 4 (zaal)
18 mrt 8:30 DIOS JO7-1 Legmeervogels JO7-1
18 mrt 8:30 Meern De MO13-2 Legmeervogels MO13-1
18 mrt 10:15 Legmeervogels JO14-1 FC Lisse JO14-1
18 mrt 10:30 FC Uitgeest JO17-1 Legmeervogels JO17-1
18 mrt 12:00 Graveland 's 2 Legmeervogels 2
18 mrt 12:15 Dijk De asv JO16-1 Legmeervogels JO16-1
18 mrt 13:00 Legmeervogels 4 Argon 6
18 mrt 13:00 Legmeervogels 5 Hillegom sv 4
18 mrt 13:30 Amstelveen/Heemraad O23-1 Legmeervogels O23-2
18 mrt 14:45 ZSGOWMS O23-1 Legmeervogels O23-1
18 mrt 15:00 Legmeervogels 1 ESTO 1
18 mrt 15:00 Legmeervogels 35+1 TOB Rksv 35+4
18 mrt 15:00 Legmeervogels 35+2 Hoofddorp s.v. 35+1
18 mrt 15:30 Hoogland JO19-1 Legmeervogels JO19-1
19 mrt 11:00 Zandvoort s.v. 2 (zon) Legmeervogels 2 (zon)
19 mrt 12:00 Legmeervogels O23-1 (zon) Koninklijke HFC O23-1 (zon)
19 mrt 12:00 Legmeervogels O23-2 (zon) FIT O23-2JM (zon)
24 mrt 19:15 Legmeervogels 3 (zaal) DSK 3 (zaal)
24 mrt 20:10 Legmeervogels 1 (zaal) Golden Stars FC 2 (zaal)
24 mrt 21:05 Legmeervogels 2 (zaal) Golden Stars FC 8 (zaal)
24 mrt 22:00 Legmeervogels 4 (zaal) Golden Stars FC 12 (zaal)
25 mrt 8:30 Swift MO13-1 Legmeervogels MO13-1
25 mrt 9:00 Legmeervogels JO7-1 Overbos JO7-1
25 mrt 10:15 Legmeervogels JO14-1 ARC JO14-1
25 mrt 13:00 Legmeervogels O23-2 SDW O23-1
25 mrt 14:30 ASC De Volewijckers 35+1 Legmeervogels 35+1
25 mrt 14:45 DTA Fortius asv O23-1 Legmeervogels O23-1
25 mrt 15:00 DONK 1 Legmeervogels 1
25 mrt 15:00 Geel Wit '20 sv. 2 Legmeervogels 5
25 mrt 15:55 Alliance '22 sv. 35+1 Legmeervogels 35+2
25 mrt 16:30 Zeeburgia avv 3 Legmeervogels 2
26 mrt 10:30 FIT avv O23-1 (zon) Legmeervogels O23-2 (zon)
26 mrt 12:00 Legmeervogels 2 (zon) Overbos sv. 3 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!